Fotka

7. března 2017 v 9:31 | N. |  Mikropasty


Kdo by to byl řekl, že něco tak triviálního jeho fotka může někoho zničit? Jistě, pokud je použita jako nástroj kyberšikany či prostě šikany obecně, pak ano.
Ale to jsem zrovna nemyslela. Myslela jsem zničit. Doslova a do písmene. Stylem - omylem pustíte na upíra světlo.
Váš milovaný pán je pořád hrozně bledý, chcete mu udělat radost a odhrnete závěsy a puf! Upír shoří v plamenech.
Jediné co vám po něm zbude je prach a neustále se vám v hlavě přehrávající vzpomínka na jeho bolestný křik.
Osamění. Výčitky. Svědomí.
A představte si, co kdybyste něco podobného udělali svému nejbližšímu. Někomu kdo pro vás znamená vše. Nikdy by po vás nic nechtěl kromě jedné jediné věci.
Nikdy se s vámi nehádal. Neubližoval vám. Byl pro vás vším, ale vy ze zvědavosti porušili slib a udělali to jediné, o co vás žádal, abyste nikdy neudělali.
Může to být ta nejtriviálnější věc. Přijde vám to divné. A když pochopíte, proč jste to neměli dělat, je už pozdě...
Proč to všechno říkám? Abyste nedoplatili na svou hloupost a zvědavost stejně jako jiní před vámi. Ti kteří neuposlechli a pak hořce litovali.
Jako jeden pár.
Chlapec nechápal, proč jeho dívka vždy razantně odmítá se nechat vyfotit. Vždyť přece... lidé a fotky prostě patří k sobě. Navíc chtěl mít památku na svou krásnou přítelkyni. A tak ji tajně vyfotil, když se nedívala.
Jeho štěstí nemělo dlouhého trvání. Uslyšel dívčin bolestný křik. S hrůzou sledoval, jak se svíjí v bolestech, zatímco ji požíralo vlastní tělo, dokud z ní nezbylo nic.
Když pohlédl dolů na pořízenou fotku, byla na ní. Ale nepoznával ji. Vypadala jako démon z nějaké noční můry, který ovšem trpí. Byl to strašný pohled. Nemohl se na to dívat a zároveň nemohl odtrhnout pohled. Byla to jeho jediná vzpomínka na ni.
Kdykoli někomu fotku ukázal a zeptal se, co na ní vidí. Odpověď byla: Nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama