Deep dark fears

2. ledna 2017 v 19:27 | N. |  Knihy, filmy, seriály

Anotace

Ďábelsky zábavná sbírka 101 komiksů, které zkoumají naše nejpříšernější, nejkomičtější i nejbizarnější strachy - a nebezpečí číhající za každým rohem! Fran Krause začal původně kreslit svoje fóbie, aby se s nimi vyrovnal. Po publikování na Facebooku se ale dostavil nejen nečekaný úspěch, ale také další náměty - fanoušci posílali kreslíři svoje vlastní děsy. Tak se zrodil fenomén jménem Hlubina temných strachů. Komiks Frana Krause vychází česky v těsném závěsu za originálem a v současné chvíli je již pátým týdnem v žebříčku New York Time Bestseller. Celobarevné komiksové stripy potěší všechny čtenáře, protože dokazují, že ti ostatní kolem nás jsou ještě divnější než my sami.
(z kosmas.cz)

Na tuto knihu jsem narazila přes jednu Creepypasta stránku na facebooku (aspoň k něčemu je ta věč dobrá) a můžu říct, že je to prostě bezvadné.
Nemám ji doma a ani asi nikdy mít nebudu, což je upřímně nijak zvlášť nemrzí, protože (1) čeština, (2) komixy jsou na tumblru, kde si je můžete kdykoli přečíst. Pro fanoušky creepypast a dalších creepy věcí rozhodně doporučuju. U některých si pak s klidem můžete říct, že vaše osobní děsy nejsou zas až tak... hrozné/stupidní/paranoidní/whatever
Některé jou opravdu úsměvné, některé... velmi znepokojivé.

Víc k tomu asi nemám co říct.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama