Maska

20. prosince 2016 v 17:00 | SilentScream |  Fanfikce
Postava: Tim Wright (Marble Hornets)
Tag: #Tim #MH #Operator #Slenderman #Mental illness #mask
Počet slov: 437
Probudil se z neklidného spánku a pomalu se posadil, aby se mu nezamotala hlava. Bolela ho. Cítil se unaveně a rozmrzele.
Spal sice celou noc, ale nedokázal se do spánku ponořit úplně, neustále se převaloval, ale nedokázal se pořádně probrat.
Když vstal, skončil okamžitě na zemi. Takhle se někdy dřív cítil, ale něco mu říkalo, že by se neměl pokoušet rozpomenout na to, kdy a proč.
Pokusil se opatrně vstát, což se mu povedlo, ale jeho třesoucí se nohy ho sotva držely.
Raději se opět posadil a dal si načas, než nabral trochu sil a rozhlédl se po pokoji. Měl nutkání se podívat na stůl. Když k němu vzhlédl, v tu ránu byl na nohou.
Pohled upřeným na bílou, až příliš známou masku ho rozechvěl a on malém opět skončil na zemi.
To ne. Jak se to sem mohlo dostat?
Nemohl uvěřit tomu, že tam ležela. Vždyť ji vyhodil.
Že bych si zapomněl vzít prášky?
Doklopýtal do kuchyně, otevřel skříňku a o krok ustoupil. Jeho prášky tam nebyly.
To ne. Prosím, nesmí se to znovu opakovat.
A proč ne? zeptal se ho dotěrný hlas v hlavě. Neslyšel ho už tak dlouho. Nemusíš se bát, stačí málo a už se nikdy nebudeš muset bát. Stačí se vykašlat na nějaké prášky a vzít si tu masku. Co ty na to?
Zavrtěl hlavou. ,,Ne. Ne..." Usilovně prohledával skříňku v zoufalé snaze najít léky. Zmocňovala se ho čím dál větší panika.
No tak, Time, společně můžeme být zase jeden. Copak ti ta svoboda nechybí?
Zavrávoral a vrtěl hlavou. Přitom neustále šeptal 'ne'.
Po dlouhém hledání je přeci jen našel. Nalil si sklenici vody, kterou prášky zapil.
Oddychl si. Mohlo do skončit katastrofou.
Odložil prázdnou sklenici do dřezu a vrátil se zpět k posteli, na kterou si sedl. Stále cítil nepříjemnou závrať a tentokrát tendenci podívat se na postel hned vedle sebe.
Ležela tam ta maska. Zděšeně vstal a poodešel od ní. Jak se tam dostala? Vždyť-
Pohlédl oknem ven a jakékoli jeho pochybnosti zmizely. Vysoká postava v černém obleku se nedala s nikým zaměnit. Naneštěstí.
Vidíš, nemá to cenu. Pojď, můžeme se k němu připojit, už nikdy se nebudeš muset zabývat těmi svazujícími lidskými pocity.
Pohled mu padl na masku, kterou vzal roztřeseně do ruky. Při opětovném pohledu z okna zjistil, že postava zmizela.
Kvůli tomuhle všichni zemřeli a já bych měl dovolit, aby se to stalo znovu? A nejen to, nejspíš ještě něco mnohem horšího? Ani omylem!
Přešel k oknu, pevně masku sevřel a hodil ji jak nejdál to šlo. S pocitem jistého odlehčení se pousmát. Zhroutil se na zem, kde zůstal sedět.
Neboj, tohle byl jen začátek. Vrátí se...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sanny sanny | E-mail | 27. prosince 2016 v 10:52 | Reagovat

Prečo mi toto pripadá ako vysvetlenie čo to znamená mať mentálnu poruchu alebo úzkosť? Ja som extrovert s fóbiu na ľudí(pretože si neverím) a liečila som sa cvičeniami a je pravda, že keď som sa začala viacej stretávať s ľudmi, mala som pocit, akoby to bolo všetko v podiadku a je mi fajn. Ale potom aj viem, že niekedy keď budem o 2 ráno ležať v posteli, budem si nadávať za to, že som bola s ľudmi. To len taká maličká vec čo sa stáva. Mať nejakú poruchu, je jedno akú veľkú, je niečo čo nás dokáže zraziť na kolená, ale aj tak s tým bojujeme, nie?

2 Naoi Naoi | 27. prosince 2016 v 21:52 | Reagovat

[1]: Když jsem tuhle fanfikci na MH psala, myslela jsem jen na to, abych se vypsala, ale s odstupem času si říkám "no do háje".
Ačkoli Tim trpěl úplně něčím jiným než já, upřímně mě ničil pohled na něj pokaždé, když měl nějaký záchvat, nebo se hroutil. Připadá mi jako takový opak mě. Já to dávno vzdala, on bojuje dál.
Ono, at´ už má kdo jakoukoli poruchu nebo cokoli jiného, je to težké a pokud bojuješ, jsem upřímně ráda a přeju ti hodně síly, at´ to nikdy nevzdáš a nikdy neprohraješ ^^

3 sanny sanny | E-mail | 30. prosince 2016 v 19:25 | Reagovat

yay ďakujem :D a neboj, raz príde niečo nové a možno to už nebudeš chcieť zdať. :) Ja v teba verím! XD

4 Naoi Naoi | 2. ledna 2017 v 11:20 | Reagovat

[3]: Děkuju ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama