Upstairs

24. listopadu 2016 v 18:13 | N. |  MikropastyKdyž jsm byl malý, bydlel jsem v pronajatém dvoupatrovém domě. Oba mí rodiče pracovali, takže jsem byl často sám, když jsem přišel ze školy domů. Jednou časně večer, když jsem přišel domů ze školy, byla doma stále tma.
Zavolal jsem: ,,Mami?" a slyšel jsem hlas z patra říct: ,,Annnnnno?'' Znovu jsem zavoval mamku a opět se jako odpověď ozvalo: ,,Annnnnno?''
Měl jsem pocit, že mě volá, tak jsem vyšel schody. Když jsem vyšel do prvního patra, znovu jsem ji zavolal a hlas se ozval z nejvdálenějšího pokoje. Cítil jsem jak znepokojení, tak i nutkání vidět mamku, vydal jsem se proto přímo k pokoji.
V ten moment jsem ale uslyšel ze spodu, jak se otevírají dveře a dovnitř vešla mamka, nesoucí spoustu tašek s nákupem. ,,Zlatíčko, jsi doma?" zvolala vesele.
Okamžitě jsem se cítil lépe, když jsem slyšet její hlas, otočil jsem se, abych se vydal dolů... ale ješte jednou jsem se zběžně ohlédl k pokojům. Jak jsem se od schodů díval, dveře se se skřípěním pootevřely. Na krátký moment jsem tam zahlédl něco divného.
Bledý obličej zírající na mě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama