Tim Sutton - odchod od THAC

17. listopadu 2016 v 14:19 | N. |  Let's talk about...
.


Tim Sutton je herec a autor, známý díky Marble Hornets (2009), Slender: The Arrival (2013) and Battle High 2 (2013).
2013 Battle High 2 (Video Game)
Klein Zauber / Arvid Romm (voice)
2009 Marble Hornets (TV Series)
Tim
2013 Slender: The Arrival (Video Game)
Jedni z těch, kdo se podíleli na tvorbě této hry byli i tvůrci Marble Hornets, tedy Joseph DeLage, Tim Sutton a Troy Wagner.

Přezdívka: Tim, Timman

Mluvit bych o něm chtěla ve spojitosti s THAC. Tohle je spíše článek pro ty, kteří THAC znají (popřípadě MH a CL44), pro zbytek objasním, o co se jedná, někdy jindy.
A pokud si nejste jistí, tak ano, jedná se o ten youtube channel, kde ze sebe TIm dělá naprostého blbce <3
Tedy... dělal. 5. listopadu napsal na svůj twitter to, co někteří už věděli a jiní teprve zjisili. A to, že končí.
No, nebudu dál zbytečně kecat. Zběžně jsem přeložila to, co napsal:

Rozloučení s THAC

Ahoj všichni, jsem si jistý, že spousta z vás už o té novince slyšela, ale v případě že ne: v pátek, 23. října 2015, jsem oficiálně odstoupil od THAC. Bylo to mé rozhodnutí, ačkoli si přeju, aby to nebylo nezbytné.
Nebýt vás, nebyl bych teď tam, kde jsem. V průběhu posledních šesti let, kdy jsme začínali jako tři chlápci s kamerou a s youtube kanálem, který se rozrostl do úžasné, přátelské, nápomocné komunity. Stereotypní jízlivé poznámky a nadávky, které zaplaví prostě každou on-line komunitu (nebo sekci komentářů na youtube) jsou všude, ale chybí v THAC, což je upřímně řečeno, udivující.
Díky tomu, co jsme za ta léta já a mí kolegové, odvedli, nejen že jsem si každodenně s mnohými z vás psal, ale i osobně po celé zemi po domluvě mluvil (No, po většině. Dobře, ve východní části. A v Texasu.) A hele, nestává se každý den, aby vám někdo poslal umělecké dílo vytvořené na základě vašeho obličeje. Jsem tím stále neuvěřitelně pokořen.
Stále mám úmyslu něco vytvářet. Neviděli, nebo neslišeli (?!) jste o mně naposledy. Ale může to chvilku trvat. Do té doby vám moc děkuju za vaši trpělivost a pochopení a doufám, že tu zůstanete pro budoucí projekty, se kterými se pokusím vypořádat. Ale pokud ne, taky je to v pořádku. <3
Prozatím, jak kdysi řekli nějací mudrci, je čas jít dál. Posunout se dopředu. A hnát se DOBŘE.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama